Meist

Kingspan OÜ on rahvusvahelise kontserni Kingspan Group Ltd. osa , mis on oma 150 tootmisettevõttega tegev enam kui 70 maailma riigis ja annab tööd enam kui 15 000 töötajale. Ettevõtte Kingspan ajalugu ulatub eelmise sajandi 60-tesse aastatesse, oleme läbinud tee väikesest Iiri pereettevõttest kuni energiasäästliku ehituse maailmaliidri staatuseni. Meie märkimisväärne panustamine uuringutesse ja arendusse, uuenduslikkusse ning keskkonnakaitsesse eristavad meid konkurentsist ja teevad meist täna muutuste eestvedaja.

Siin me toodame kihilisi isolatsiooniplaate, fassaadisüsteeme ning külmkambrite uksi ja kambreid. Töötades meie klientidega ja vastates arhitektide ootustele arendame ning laiendame oma tooteid ja teenuseid energeetilisel tõhusa ja tasakaalustatud ehituse nõuetele vastamiseks pidevalt.

Sel põhjusel võtsime vastu otsuse avada meie veebipood www.e-kingspan.ee , kus saab kiiresti ja igal ajal ning kodunt väljumata meie tooteid osta. Loodame, et see vastab meie praeguste ja tulevaste klientide ootustele, samuti oleme avatud kõikidele ettepanekutele ning märkustele, mis võib suunata meie klienditeeninduse oskakonda.

Vajate oma projekti teostamisel abi…

... või nõustamist, millised tooted valida? Meie meeskond teeb kõik endast oleneva, et teostus oleks võimalikult vähem komplitseeritud ja materjalid valitud vastavalt vajadustele.

Kontakt meiega